top of page

Obozy letnie

IMG_9773.jpg
IMG_20220726_165202.jpg
DSCF4345.JPG
DSCF4217.JPG

Akademia Psa Pracującego pragnie zaproponować Państwu i Państwa Psom wspólny letni wypoczynek.

Coroczne obozy letnie "Baw się i wypoczywaj z psem" to spotkania opiekunów psów, instruktorów oraz kynologów. Podczas nich odpoczywamy, bawimy się i pogłębiamy swoją więź z psami.

Zapraszamy do Wielkopolski, na Pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie, do regionu turystycznego zwanego "Krainą 100 jezior". Nad jednym z jezior, z dala od cywilizacji i codziennego gwaru znajduje się mała miejscowość Białokosz. Jezioro Białokoskie, otoczone urokliwymi lasami i polami uprawnymi, ma powierzchnę 145 hektarów. Ośrodek położony jest na dwóch hektarach pełnego zieleni terenu. Po kilkunastu krokach schodząc ścieżką w lesie znajdziecie się Państwo nad brzegiem jeziora, którego czysta woda zaprasza do kąpieli.

Zajęcia praktyczne z psami i wykłady teoretyczne pozostawią jeszcze czas na skorzystanie z okolicznych atrakcji turystycznych. Miły nastrój, piękna okolica i doświadczona kadra szkoleniowa sprawią, że będzie to niezapomniany czas.

Staramy się sukcesywnie podnosić jakość naszych szkoleń wyjazdowych. Wiemy, że oprócz merytorycznej części obozu bardzo ważna jest również kwestia komfortu wypoczynku.

Obóz „ Baw się i wypoczywaj z psem” Białokosz 2023 r.

Termin obozu: od 25 lipca do 5 sierpnia 2023 r.
 

Obóz ten przeznaczony jest dla osób, które znają możliwości swoich czworonogów, wybrali własną ścieżkę realizacji aktywności z psem. To obóz, na którym uczestnicy dzielą się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, zgłębiają tematy kynologiczne, poszukują nowych rozwiązań psich problemów. To obóz, na którym instruktorzy pełnią rolę moderatorów zajęć. To obóz obfitujący przede wszystkim w zajęcia fakultatywne z tropienia dla początkujących i zaawansowanych tropicieli, zajęcia zindywidualizowane nastawione na praktyczne poszukiwanie rozwiązań problemów konkretnych psów i zabawy wszelakie psich przewodników.


Oprócz zajęć z tropienia prowadzonych przez Piotra Smurawę, Jacka Wojnarowskiego, Gosię Bartkiewicz oraz Marię Kuncewicz, w ramach zajęć praktycznych z psami możemy zorganizować warsztaty pracy z klikerem oraz zajęcia na placu szkoleniowym. Nad przebiegiem zajęć i ich merytoryką czuwać będą instruktorki Akademii Psa Pracującego: Dora Smurawa i Weronika Grzybowska.


Zapewniamy dobre warunki rekreacyjne i noclegowe.
Zakwaterowanie w dwupokojowych, czteroosobowych domkach z łazienkami położonych w lesie nad jeziorem, na ogrodzonym i oświetlonym terenie. Na terenie ośrodka znajduje się miejsce na ognisko, plac szkoleniowy, kuchnia do wspólnego użytku.


Koszt uczestnictwa wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje) wynosi:


1 osoba z psem - 2700 zł
1 osoba bez psa lub 1 osoba towarzysząca - 2300 zł
dzieci do 3. roku życia – nieodpłatnie 
dopłata za drugiego psa – 450 zł
dopłata za cały domek  – 450 zł

Zgłoszenia:
Rezerwację miejsca na obozie gwarantuje dokonanie wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł/osoba na konto:

MBANK: 24 1140 2004 0000 3802 7671 2215


Tytuł: Baw się i wypoczywaj z psem

W razie rezygnacji z uczestnictwa w obozie zadatek nie podlega zwrotowi.

Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjęcia rezerwacji z uwagi na przekroczenie dopuszczalnej ilości uczestników.

Zapisy i szczegółowe informacje:


Prosimy o przesłanie maila z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym oraz dowodem wpłaty na adres mailowy

biuro@psiaakademia.com
 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Dodatkowe informacje uzyskać można u Doroty Smurawy

nr tel. +48 501 781 122 lub pisząc na adres biuro@psiaakademia.com

bottom of page