Obozy letnie

obóz.jpg

Akademia Psa Pracującego pragnie zaproponować Państwu i Państwa Psom wspólny letni wypoczynek.

Coroczne obozy letnie "Baw się i wypoczywaj z psem" to spotkania opiekunów psów, instruktorów oraz kynologów. Podczas nich odpoczywamy, bawimy się i pogłębiamy swoją więź z psami.

Zapraszamy do Wielkopolski, na Pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie, do regionu turystycznego zwanego "Krainą 100 jezior". Nad jednym z jezior, z dala od cywilizacji i codziennego gwaru znajduje się mała miejscowość Białokosz. Jezioro Białokoskie, otoczone urokliwymi lasami i polami uprawnymi, ma powierzchnę 145 hektarów. Ośrodek położony jest na dwóch hektarach pełnego zieleni terenu. Po kilkunastu krokach schodząc ścieżką w lesie znajdziecie się Państwo nad brzegiem jeziora, którego czysta woda zaprasza do kąpieli.

Zajęcia praktyczne z psami i wykłady teoretyczne pozostawią jeszcze czas na skorzystanie z okolicznych atrakcji turystycznych. Miły nastrój, piękna okolica i doświadczona kadra szkoleniowa sprawią, że będzie to niezapomniany czas.

Staramy się sukcesywnie podnosić jakość naszych szkoleń wyjazdowych. Wiemy, że oprócz merytorycznej części obozu bardzo ważna jest również kwestia komfortu wypoczynku.

Dokładny termin i plan obozów na lato w roku 2022 pojawi się tutaj i na naszej stronie na Facebooku po zakończeniu etapu planowania.

 

W sprawie obozów prosimy kontaktować się z Dorotą Smurawą, tel.:  +48 501 781 122